O nás | Fotoobrazy z plátna

O nás

Zaoberáme sa zhotovením fotoobrazov z plátna na zákazku. Obrazy na stenu z vašich fotografií, to je originálne umelecké dielo na vašej stene.

Začali sme ako skupina nadšencov, ktorí si založili FB skupinu. Sústredili sme sa na to, ako originálne skrášliť domácnosť. Našim cieľom bolo vdýchnuť domácnosti osobitosť a urobiť z nej domov. Anonymné neosobné, prefabrikované maľby či fotografie z veľkoobchodných reťazcov nemajú osobnú väzbu a emočné puto. Máte doma niečo, čo visí na stenách tisícom iných ľudí. My sme povedali: „Nie, chceme byť iný!“

Vtedy prišiel nápad. Fotoobrazy zhotovené z fotografií, ktoré si sami vyberiete. Ideálne dekorácie a možnosť zachytenia spomienok na vašich najmilších tak, že ich máte stále na očiach. Práve v tom vidíme skvelú možnosť, ako si z domácnosti urobiť miesto, ktorému môžete hovoriť domov.

Keď sme si povedali ČO, bolo na rade vyriešiť AKO. Našli sme kvalitné materiály a spôsob výroby tak, aby sme mohli našim zákazníkom ponúknuť maximálnu možnú kvalitu našich produktov za rozumnú cenu. Keď sme vyriešili ČO a AKO čoby produkt, bola na rade služba čoby zákaznícky servis.

Fotoobraz z plátna

 

Tu sme sa vždy riadili krédom: náš zákazník, náš pán. S tým, že to pre nás nikdy nebola a nie je prázdna fráza. Krok za krokom sme vďaka vašej spätnej väzbe zlepšovali naše služby tak, aby pre vás, našich zákazníkov, boli užívateľsky čo najjednoduchšie a najprívetivejšie. Odmenou sú pre nás skvelé referencie spokojných zákazníkov vďaka, ktorým sme rástli tak ako sme na našich začiatkoch vôbec netušili. Z koníčku sa stala práca. Práca, ktorá nás baví, a v ktorej vidíme zmysel, pretože prinášame radosť do domovov našich zákazníkov. Časom sme pokročili a založili profesionálnu FB page a neskôr tento e-shop tak, aby sme vám, našim zákazníkom, boli čo najbližšie a uľahčili vám nákup našich fotoobrazov. 

Ďakujeme vám za prejavenú priazeň aj referencie
a samozrejme za spätnú väzbu,
vďaka ktorej naše služby neustále zlepšujeme.

Sledujte nás na @fotoobrazy_z_platna
Fotoobrazy z plátna
Odoberajte naše novinky a akcie

Chcete, aby vám neuniklo nič dôležité z nášho eshopu?
Potom neváhajte a prihláste sa k odberu noviniek.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Prijímame online platby Visa MasterCard gPay ApplePay
Balíček vám doručí GLS Toptrans